FRIGOSADBA JAHODNÍKŮ

Prodej frigosadby právě probíhá.

 

Nabízíme kvalitní frigo sadbu jahod od holandských dodavatelů.

Jedná se o zachlazenou sadbu zbavenou listů, díky čemu je rychle ujímatelná, je velmi zdravá a vitální. Je vhodná pro zahrádkáře i velkopěstitele. V nabídce jsou jednoplodící i stáleplodící odrůdy. S frigo sadbou máme mnohaleté zkušenosti.

Společnost Berry servis, s. r. o. plní povinnost registrace pro rostlinolékařské účely, a to bez výjimky, platnou pro internetové prodejce rostlin, rostlinných produktů a jiných předmětů, podléhajících fytosanitární regulaci. Více informací naleznete v souboru zde nebo v obchodních podmínkách.

 

Chcete vidět výsadby těchto sazenic?

Přijeďte se podívat na naše plantáže. Na 25 ha pěstujeme různé odrůdy jahod jednouplodících i stáleplodících. Výsadby jsou na vyvýšených hrůbcích s kapkovou závlahou na otevřeném poli i ve foliacích. Sadba má výbornou ujímatelnost, je zdravá, vitální a má velkou růstovou schopnost.

Jak objednávat?

Naše sazenice jahod si můžete objednávat maloobchodně v našem e-shopu, přímo u nás na farmě v Břežanech II nebo prostřednictvím kontaktů uvedených níže.

Objednávky s dopravou na adresu jsou odesílány každý týden v pondělí nebo ve středu prostřednictvím Zásilkovny.

Objednávky s místním vyzvednutím jsou připraveny k vyzvednutí automaticky následující pracovní den v sídle naší společnosti od 8 do 16.

 

Kontakty pro telefonickou objednávku jahodníků

Šárka Dufková ml.    Kancelář Ing. Luboš Pokorný
sdufkova@berryservis.cz   berry.servis@seznam.cz lubos.pokorny@berryservis.cz
+420 605 261 329 +420 321 672 764 +420 603 571 778
Na uvedená telefonní čísla prosím volejte pouze v rámci pracovní doby společnosti Berry servis, tj. od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

Jak postupovat po doručení frigosadby?

Obecné povídání a naše doporučení naleznete po rozkliknutí tohoto souboru

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.