SAMOSBĚR JAHOD 2023

Začátek samosběru již zítra - 30. května 2023!

I letos pro vás chystáme samosběr jahod u nás v Břežanech II. Přibližná cena za nasbíraný kilogram jahod je 75,-. Cena bude upřesněna. Jako vždy bude možné sbírat do vlastních nádob nebo si budete mít možnost zakoupit náš papírový košík. Platba bude opět možná pouze v hotovosti. Pozor změna telefonního čísla na samosběr. Nově od letošního roku je telefonní číslo na obsluhu samosběru 722 577 839.

VÍCE INFORMACÍ KLIKNUTÍM ZDE

FARMÁŘSKÝ STÁNEK 2023

Farmářský stánek v Nové Vsi II u Českého Brodu je znovu otevřen!

Od pondělí 15. května se na vás budeme těšit každý den od 9:30 do 18:00 na našem stánku v Nové Vsi II u Českého Brodu. Vy se můžete těšit na nás, na vaše oblíbené domací chleby, ovocné sorbety a regionální potraviny. Odkaz s přesnou adresou našeho stánku přikládáme zde

VÍCE INFORMACÍ OHLEDNĚ STÁNKU

FRIGOSADBA 2023

Prodej frigosadby probíhá od 13. března 2023.

Sadbu je možné objednávat přes náš e-shop, přes e-mailovou adresu berry.servis@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420 321 672 764.  Připravili jsme si pro vás krátké povídání o frigosadbě a jak se o ni starat po doručení - zde.

 

VÍCE INFORMACÍ OHLEDNĚ FRIGOSADBY

FARMÁŘSKÉ TRHY 2023

27. května 2023 nás najdete hned na třech farmářských trzích v Praze! 

V sobotu se zúčastníme trhů na Náplavce, v Holešovicích a na Jiřáku. Budeme se na vás těšit od 8 do 14 hodin. K zakoupení budou naše jahodové, malinové a ostružinové džemy ve 150g i 350g skleničkách. No a co nemůže chybět? Přece naše čerstvě nasbírané jahody přímo z polí u nás v Břežanech II. 

VÍCE INFORMACÍ KLIKNUTÍM ZDE

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.