SAMOSBĚR

 

   ČASTÉ DOTAZY OHLEDNĚ SAMOSBĚRŮ  

Je zapotřebí rezervace?
Na samosběr není potřeba žádná rezervace. Provozní doba samosběru je většinou od 8:00 do 18:00. Poslední návštěvníci budou na samosběrové pole puštěni 30 minut před koncem provozní doby.


Jak je to s dopravou?
Pokud se k nám chystáte autem, u pole máme vždy připravenou plochu pro parkování osobních automobilů.

. V případě, že se k nám chystáte hromadnou dopravou, tak doporučujeme přijet vlakem na zastávku Rostoklaty. Dále je to asi 15-20 min pozvolnou chůzí na samosběr.


Je zapotřebí si přivést vlastní nádoby na sbírání?
Zapotřebí to není. Můžete si u nás zakoupit papírový košík za 20,- do kterého se vejdou cca 1,5 - 2 kilogramy jahod. Pokud přijedete s vlastními nádobami, nejprve vám je u pokladny zvážíme, abychom následně váhu vaši nádoby mohli odečíst. 

Pozor ! V případě, že svou nádobu před sběrem nedonesete obsluze samosběru ke zvážení, obsluha nebude povinna vám váhu vaši nádoby po sběru odečíst.


Je možné platit kartou?
Platba probíhá po zvážení nasbíraného ovoce a je možná pouze v hotovosti. Zároveň vás prosíme o drobné mince a menší bankovky, jelikož samosběr probíhá na poli v našich silách dojít kamkoliv rozměnit.


Můžeme s sebou vzít malé děti?
Rodiny s dětmi jsou samozřejmě vítány. Pokud se chystáte na samosběr jahod s kočárky a miminkami, tak počítejte prosím s tím, že řádky jsou úzké a tedy kočárek do řádků nemůžeme pustit. Co se týče samosběrů malin a ostružin, tak tam jsou řádky široké a povrchem je posekaná tráva. 


Můžeme vzít na samosběr pejska?
Pejsky s vámi na samosběr bohužel z hygienických důvodů nemůžeme pustit.


Kolik činí vstupné?
Vstupné je vyžadováno pouze na samosběru malin a ostružin a činí 30,- 


 

Máte dotaz?

Kontaktujte nás přes náš Facebookový profil,
e-mailem, či telefonicky na: +420 722 577 839

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.