Samosběr jahod pro sezónu 2021 skončil. Budeme se na Vás těšit na samosběru malin a ostružin či příští rok.

Časté dotazy ohledně samosběru jahod

Je zapotřebí rezervace?

Na samosběr jahod není potřeba žádná rezervace, stačí přijet během otevírací doby. Pokud se k nám chystáte ke konci „otevíračky“, tak prosíme abyste přijeli alespoň půl hodiny před zavírací dobou. V opačném případě Vás obsluha již nemusí na pole pustit.

Jak je to s dopravou?

Pokud se k nám chystáte autem, tak Vás prosíme zaparkovat na ploše určené k parkování (ve většině případů se jedná o část pole). V případě, že se k nám chystáte hromadnou dopravou, tak doporučujeme přijet vlakem na zastávku Rostoklaty. Dále je to asi 15-20 min pozvolnou chůzí na samosběr jahod.

Je zapotřebí si přivést vlastní nádoby na sbírání?

Sbírat je možno do vlastních nádob nebo je možnost zakoupit přímo na místě loubkové či papírové košíky. Pokud se rozhodnete přinést vlastní nádoby, tak Vám je před sběrem zvážíme a při placení váhu nádob odečteme, abyste platili pouze to co jste si nasbírali.

Je možné platit kartou?

Platba probíhá po zvážení nasbíraného ovoce a je zatím možná pouze v hotovosti, ale připravujeme terminál pro platební karty.

Můžeme s sebou vzít malé děti?

Rodiny s dětmi jsou vítány. Počítejte s tím, že řádky jsou úzké a tedy kočárek na pole nemůže pustit. Co se týče samosběrů malin a ostružin, tak tam jsou řádky široké a povrch je posekaná tráva a tedy i kočárky jsou vhodné. Více o samosběrech malin a ostružin zde.

Můžeme si vzít na samosběr pejska?

Pejsky bohužel nedovolujeme.

Jaké odrůdy jahod si můžeme natrhat?

Na letošní sezónu pro Vás máme připraveno celkem 5 odrůd jahod . Jedná se o Dahli, Darselect, Sonsation, Sussette a Faith. Pokud se chcete o konkrétních odrůdách dozvědět více, či si zakoupit sazenice navštivte náš e-shop.

Kde přesně se nachází pole na samosběr?

Ve vesnici jsou červené cedule s nápisem „samosběr“ a ty by Vás měli dovést na správné místo. Případně můžete použít mapku níže.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás přes náš Facebookový profil,
e-mailem, či telefonicky na: 605 360 273.